Long hair with hair jazz - review

06:05

  Miesięczna kuracja z Hair Jazz. - czy warto zaopatrzyć się w owe produkty?

Zanim przejdę do szczegółowego oceniania skuteczności produktów, opowiem wam kilka słów na ich temat. Hair Jazz jego pierwotna nazwa to Hair Bell. Szampon i odżywka mają pojemność po 250 ml. Cena za zestaw dwóch produktów wynosi 120 zł.


SZAMPON :


Początkowo do kupna  byłam nastawiona bardzo sceptycznie, po dokładnym przeanalizowaniu składu nie znalazłam niczego szczególnego, co rzeczywiście mogłoby spowodować przyspieszenie wzrostu włosów aż  trzykrotnie.
Oto dokładny skład szamponu:    AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAÏNE, COCAMIDE DEA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, CITRIC ACID, CARBOXYMETHYL CHITIN, PROPYLENE GLYCOL, 5-BROMO-5- NITRO-1,3 DIOXANE, C.I. 42090, ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL.
Zaznaczone składniki na niebiesko (proteiny sojowe i keratyna, wyciąg ze skorupek jajka!, chityna i witamina B6) rzeczywiście mogą pobudzić cebulki do pracy, wzmocnić włosy i minimalnie poprawić ich kondycję, jednak nie spodziewałabym się ogromnych cudów. Zaniepokoiłam się również tym, że w swoim składzie zawiera alkohol ,który mógłby przesuszyć włosy. ( aby tego uniknąć, należy stosować się zaleceń producenta)
Konsystencja szamponu:

Produkt doskonale się pieni, w związku z czym nie potrzeba dużej ilości, aby wmasować go w skórę głowę. Ma dosyć chemiczny zapach, jednak po spłukaniu w ogóle jego nie czuć( na szczęście:P) Szamponu nie nakładamy na całe włosy, jedynie koniuszkami palców wykonujemy delikatny masaż głowy. Producent twierdzi, że nie potrzebujemy dodatkowego mycia włosów własnymi szamponami i odżywkami, gdyż podczas spłukiwania, woda zmyje resztę tego co powinna. Nie oznacza to, że nie możemy stosować własnych produktów pielęgnacyjnych. Artykuł należy używać 2/3 razy w tygodniu, trzymając na skórze głowy ok 5 minut, używać zamiennie z własnymi kosmetykami. Szampon tak naprawdę ma być przedsmakiem działania całego zestawu, ma przygotować włosy do tego, aby odżywka przyniosła jak najlepsze rezultaty.
ODŻYWKA:
Sposób użycia odżywki jest dokładnie taki sam, jak w przypadku szamponu.( tylko na skórę głowy!) Różni się jedynie nieco składem.
Oto dokładny skład odżywki:  AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, HYDROLYZED SOY PROTEIN, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, DIPALMITOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, CITRIC ACID, PROPYLEN GLYCOL, 5-BROMO-5-NITRO-1.3-DIOXANE, ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL
Ponownie zaznaczyłam produkty, które tak naprawdę mogą przyspieszyć wzrost.
Konsystencja odżywki:
Niestety odżywka bardzo słabo się pieni, ma konsystencję przypominającą balsam, co utrudnia wykonywanie masażu głowy. Zapach bardzo podobny do szamponu. Produkt należy trzymać ok 5 minut na skórze głowy, następnie spłukać i użyć swojego codziennego kosmetyku pielęgnacyjnego (nie musisz, ale możesz). Odżywkę stosować w raz z szamponem, wtedy osiągniemy najlepsze efekty.

To wszystko na temat produktów, teraz przejdę do najbardziej wyczekiwanego momentu postu.

Czyli EFEKTY MIESIĘCZNEJ KURACJI
co oferuje nam producent?

 •  Bardziej miękkie i błyszczące włosy
 •  Wyniki utrzymujące się przez wiele miesięcy,
 •  Wydajność sprawdzona i przetestowana na wszystkich rodzajach włosów,
 •  Wyraźne zmniejszenie się liczby wypadających włosów.
 •  Nawet trzykrotnie szybszy wzrost włosów


 • Postanowiłam zrobić zdjęcie przed kuracją i po, aby pokazać wam czy zapewnienia producenta, rzeczywiście są wiarygodne
  ZDJĘCIE PRZED I PO:

  1. WZROST WŁOSÓW Moje włosy przed rozpoczęciem kuracji miały 39,7cm, natomiast po zakończeniu 42,4 cm. Oznacza to, że w przeciągu miesiąca urosły one 2,7 cm. Czyli obietnica producenta nie do końca została spełniona, ponieważ średni wzrost włosów w przeciągu miesiąca miał wynieść 2,9cm natomiast maksymalny 4,9 cm. Jednak w moim przypadku, kiedy włosy rosną ok 0,8 cm na miesiąc, myślę że jest to całkiem dobry wynik.
  2.  WYPADAJĄCE WŁOSY Moje włosy rzeczywiście przestały wypadać, przez co ogromnie się cieszę, ponieważ miałam z tym dosyć spory problem. Nie miałam problemu z rozczesywaniem ich.
  3. WYDAJNOŚĆ PRODUKTÓW Po miesięcznej kuracji szamponu zostało mi ponad 3/4 buteleczki, natomiast odżywki mniej niż 1/2
  PODSUMOWANIE

  Kuracja produktami Hair Jazz jest bardzo kosztowna (120 zł), myślę, że jak na taką cenę oczekujemy lepszych rezultatów. Czy warto zaopatrzyć się w ten zestaw? Mam mieszane uczucia i tak i nie, ja osobiście jestem zadowolona z efektów, włosy są dłuższe oraz przestały wypadać, jednak niestety cena jest mocno wygórowana. Należy pamiętać, aby produkty były stosowane jedynie na skórę głowy, stosując je na całą długość włosów możemy je przeproteinować. Jeśli jednak zależy wam na szybkim wzroście włosów to warto spróbować, może efekty u was będą nieco lepsze. Opisany zestaw możecie kupić tutaj  Pozdrawiam :-*!
  You Might Also Like

  4 komentarze

  1. Włosy wyglądają pięknie, gdyby nie ta cena wypróbowałabym na pewno :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dziękuję kochana😘
    niestety ta kuracja jest dosyć kosztowna:-(

    Usuń
  2. Świetny post kochana, pozdrawiam :*

   OdpowiedzUsuń

  Subscribe